Artykuły

Rejestr asesorów

1

Adamczewska Aleksandra

Gorzów Wielkopolski

Król Ryszard

2

Adamek Andrzej

Gryfino

Juszczak Grzegorz

3

Antosz Roksana

Gorzów Wielkopolski

Żurawski Paweł

4

Baszczyk Krzysztof

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Działowska Dorota

5

Bednarz Łukasz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Matoszko Dariusz

6

Beniak Paweł

Myślibórz

Lech Walkowiak

7

Berezowski Błażej

Szczecin-Centrum

Pędziszczak Małgorzata

8

Biełooki Tomasz

Białogard

Nizioł Mirosław

9

Binder-Osman Marta

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Chęciński Konrad

10

Binkiewicz Marcin

Szczecinek

Krzysztof Wisłocki

11

Borowiec Paweł

Międzyrzecz

Brzeźniak Radosław

12

Borys Mariusz 

Szczecinek

Wisłocki Krzysztof Robert

13

Brodziak Agnieszka

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Łaniewski Marcin

14

Bykowski Marek

Szczecinek

Pietrak Krystyna

15

Czarnuch Krzysztof

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Stefanowski Tomasz

16

Czubik Aleksandra

Drawsko Pomorskie

Kucharska Anna

17

Czuczwara Beata

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Żurowicz Artur

18

Daniel Radosław

Kołobrzeg

Burzyński Józef

19

Danieluk Krystian

Szczecinek

Pietrak Krystyna

20

Dębski Paweł

Koszalin

Winnicki Marek

21

Dogoda Mateusz

Szczecin-Centrum

Pauch Łukasz

22

Dominik Kinga

Gorzów Wielkopolski

Staszyńska Jadwiga

23

Drzewiecka Magdalena

Koszalin

Mrowiński Grzegorz

24

Dybiec-Wal Kamila

Sławno

Borek Marcin

25

Fiałko Tomasz

Białogard

Matuszak Waldemar

26

Filipowska Aleksandra

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Marcin Figas

27

Gałczyński Mateusz

 

bez zatrudnienia

28

Gapska Kamila

Strzelce Krajeński

Gągało Przemysław

29

Gasiński Marek

Koszalin

Kucharski Maciej

30

Gąsior Rafał

Myślibórz

Walkowiak Lech

31

Gendera Michał

Wałcz

Wołodkowicz Grzegorz

32

Gottfried Anna

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Machnio Paweł

33

Góralska-Biernacik Karina

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Działowska Dorota

34

Grabowska Agnieszka

Wałcz

Wołodkowicz Grzegorz

35

Grabowski Marek

Goleniów

Bartłomiej Bąk

36

Grążawski Piotr

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Matoszko Dariusz

37

Grochowska Paula

Szczecinek

Tummel Małgorzata

38

Grzegolec Paweł

Koszalin

Szczepaniak Sylwia

39

Hrycaj Tomasz

Kołobrzeg

Krzysztof Przybyłowicz

40

Iżak Jarosław

Gorzów Wielkopolski

Zalewski Piotr

41

Jaszkul Kamil

Gorzów Wielkopolski

Zalewski Piotr

42

Jelski Bogdan

Kołobrzeg

Jurkiewicz Marlena

43

Jurczyk Izabela

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Działowska Dorota

44

Kaczmarek Adam

Szczecin-Centrum

Artur Olek (odwołany)

45

Kaczmarek Maciej

Gorzów Wielkopolski

Król Ryszard

46

Kanclerz Milena

 

bez zatrudnienia

47

Karpierz Jacek

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Wróblewska Joanna

48

Kawecka Anna

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Jaworski Maciej

49

Kąkol Monika

Gorzów Wielkopolski

Zalewski Piotr

50

Kiłoczko Marcin

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Walkowiak Roman

51

Kirzynowska Monika

Słubice

Grzelewski Karol

52

Klecha Monika

Szczecin-Centrum

Wietchy Leszek

53

Kociemba Agnieszka

Szczecin-Centrum

Pauch Łukasz

54

Kociubińska Kalina

 

bez zatrudnienia

55

Koczorowski Paweł

Koszalin

Winnicki Marek

56

Kolasińska Ewelina

Szczecin-Centrum

Wietchy Leszek

57

Kolasińska Katarzyna

Gryfino

Krajewski Michał

58

Kołodziej Maciej

Stargard

Pańszczyk Anna

59

Kondratowicz Kamil

Gryfice

Stuła Patrycjusz

60

Końca Magdalena

Wałcz

Wadim Gościk

61

Kopterski Karol

Koszalin

Cygert Karol

62

Kość Sandra

Szczecin-Centrum

Pędziszczak Małgorzata

63

Kotowska-Adamczewska Małgorzata

Łobez

Musiałowski Krzysztof

64

Kozioł Justyna

Świnoujście

bez zatrudnienia

65

Krajewska Inga

Gryfino

Krajewski Michał 

66

Krugły Magdalena

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Machnio Paweł

67

Krzynowek Krzysztof

Stargard

Kowalski Mateusz

68

Książczyk Jolanta

Stargard

Budaj Łukasz

69

Kul Ewa

Stargard

Kowalski Mateusz

70

Kul Łukasz

Stargard

Kowalski Mateusz

71

Kulasiewicz Łukasz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Rutkowski Sławomir

72

Kuleta Krzysztof

Stargard

Onyszkiewicz Jacek

73

Kuzioła Przemysław

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Machnio Paweł

74

Lebioda Piotr

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Walkowiak Roman

75

Lenz Marek

Koszalin

Goździcki Włodzimierz

76

Lis Dorota

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Tomasz Zygmański

77

Łazor Marek

 

zawieszony

78

Maciejewicz Justyna 

Stargard

Jaroszewicz Michał

79

Madejewska-Zamiatała Kamila

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Walkowiak Roman

80

Majewski Waldemar

Białogard

Matuszak Waldemar

81

Majsnerowski Krzysztof

Białogard

Matuszak Waldemar

82

Maślak-Piętka Magdalena

Goleniów

Bąk Bartłomiej

83

Mazur Mariusz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Załęska Agata

84

Melinger Michał

Łobez

Krzysztof Musiałowski

85

Michalak Magda

Szczecin-Centrum

Katarzyna Karwecka

86

Mingałło Maja

 

zawieszona

87

Mintus Michał

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Remigiusz Wasiak

88

Musielińska Weronika

Goleniów

Bąk Bartłomiej

89

Natywa Łukasz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Figas Marcin

90

Nazwisko i imię

Sąd Rejonowy

Komornik

91

Nijaka Agnieszka

Gorzów Wielkopolski

Król Ryszard

92

Olejniczak Dorota

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Matoszko Dariusz

93

Olszewski Wojciech

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Machnio Paweł

94

Opas Dawid

Kamień Pomorski

Chudy Katarzyna

95

Orziński Łukasz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Walkowiak Roman

96

Palicki Paweł

Goleniów

Nadwyczawski Marek

97

Pasek vel Paszkowska Karolina

Gryfice

Jacek Krzyśka

98

Pauch Błażej 

Szczecin-Centrum

Pauch Łukasz

99

Pawlak Patrycja

Gorzów Wielkopolski

Żurawski Paweł

100

Pietrak-Ogrodzińska

Szczecinek

Pietrak Krystyna

101

Pietrasz Kacper

Gorzów Wielkopolski

Marek Onyszkiewicz

102

Plucińska Kamila

 

bez zatrudnienia

103

Pomianowski Jędrzej

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Marcin Łaniewski

104

Prajsnar Artur

 

zawieszony

105

Przetacka Dagmara

Gorzów Wielkopolski

Przetacka Urszula

106

Przybylak Dawid

Szczecin-Centrum

Makarska Marzena

107

Ptaszyńska Iga Małgorzata

Stargard

Budaj Łukasz

108

Sagalara Anna

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Chęciński Konrad

109

Samuel Marcin

Gorzów Wielkopolski

Mac Artur

110

Sawczyn Michał

Szczecin-Centrum, Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Klecha Monika, Artur Żurowicz

111

Sikorski Michał

Szczecin-Centrum

Karwecka Katarzyna

112

Skrzymowski Roch

Łobez

Musiałowski Krzysztof

113

Starcz Damian

Wałcz

Wadim Gościk

114

Szczęśniak Adrian

Kamień Pomorski

Masojć Artur

115

Szokalski Bartosz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Tomasz Stefanowski

116

Szuder Roksana

Sulęcin

Małuszek Marcin

117

Szwichtenberg Joanna

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Walkowiak Roman

118

Szymczak Andrzej

Szczecin-Centrum

Wiktorczyk Przemysław

119

Świątek-Brzeziński Paweł

Myślibórz

Bernat Janusz

120

Tabaka Zbigniew

 

bez zatrudnienia

121

Trott Jakub

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Chęciński Konrad

122

Tul Natalia

Goleniów

Nadwyczawski Marek

123

Tylka-Macul Małgorzata

Goleniów

Korzeniewski Norbert

124

Uglik-Żabierek Magdalena

Gorzów Wielkopolski

Onyszkiewicz Marek

125

Urbel Sławomir

Gorzów Wielkopolski

Król Ryszard

126

Wesołowski Mateusz

Białogard

Makrocki Dariusz

127

Węgłowski Jakub

Stargard

Kowalski Mateusz

128

Winnicka Agnieszka

Koszalin

Winnicki Marek

129

Wiszniewski Mateusz

Szczecin-Centrum

Wietchy Leszek

130

Witowski Bartosz

Gryfino

Juszczak Grzegorz

131

Wojciechowska Joanna

Goleniów

Szybalski Tomasz

132

Wojsznis Michał

Gryfice

Patrycjusz Stuła

133

Worońko-Osowska Joanna

Szczecinek

Tummel Małgorzata

134

Wróbel Beata

Gorzów Wielkopolski

Przetacka Urszula

135

Zacharko Paweł

Gryfino

Michał Krajewski

136

Zdziarska-Szokalska Monika

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Remigiusz Wasiak

137

Złotopolski Paweł

Drawsko Pomorskie

Wójcik Marek

138

Żak Emilia

Stargard

Onyszkiewicz Jacek

139

Żwirbliński Robert

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Machnio Paweł

Rejestr aplikantów

Lp.

Imię

Nazwisko

Patron

Rok

1

Kamilla

Cygert

Karol Cygert

I

2

Łukasz

Czajka

Łukasz Pauch

II

3

Malwina

Dreszer

Patrycjusz Stuła

I

4

Kamil

Gołębiowski

Łukasz Pauch

II

5

Dawid

Gościk

Wadim Gościk

II

6

Łukasz

Graczyk

Tomasz Zygmański

II

7

Adam

Sobczyk

Grzegorz Mrowiński

II

8

Łukasz

Weber

Leszek Wietchy

I

9

Katarzyna 

Wisłocka

Krzysztof Robert Wisłocki

I

Back to top