Rejestr asesorów

Lp.

Nazwisko i imię

Sąd Rejonowy

Komornik

1

Adamczewska Aleksandra

Gorzów Wielkopolski

Król Ryszard

2

Adamek Andrzej

Gryfino

Juszczak Grzegorz

3

Antosz Roksana

Gorzów Wielkopolski

Żurawski Paweł

4

Artyńska Justyna

Goleniów

Korzeniewski Norbert

5

Baszczyk Krzysztof

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Działowska Dorota

6

Bednarz Łukasz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Matoszko Dariusz

7

Beniak Paweł

Myślibórz

Lech Walkowiak

8

Berezowski Błażej

Stargard

Kołodziej Maciej

9

Biełooki Tomasz

Sławno

Marcin Borek

10

Binder-Osman Marta

Goleniów

Tomasz Szybalski

11

Binkiewicz Marcin

Szczecinek

Krzysztof Wisłocki

12

Borowiec Paweł

Międzyrzecz

Brzeźniak Radosław

13

Borys Mariusz 

Szczecinek

Wisłocki Krzysztof Robert

14

Brodziak Agnieszka

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Łaniewski Marcin

15

Bykowski Marek

Szczecinek

Pietrak Krystyna

16

Czarnuch Krzysztof

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Żurowicz Artur

17

Czubik Aleksandra

Drawsko Pomorskie

Kucharska Anna

18

Czuczwara Beata

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Żurowicz Artur

19

Daniel Radosław

Kołobrzeg

Burzyński Józef

20

Danieluk Krystian

Szczecinek

Pietrak Krystyna

21

Dogoda Mateusz

Szczecin-Centrum

Chęciński Konrad

22

Dominik-Gontowicz Kinga

Gorzów Wielkopolski

Mac Artur

23

Drzewiecka Magdalena

Koszalin

Jurga Przemysław

24

Dybiec-Wal Kamila

Sławno

Borek Marcin

25

Fiałko Tomasz

Białogard

Matuszak Waldemar

26

Filipowska Aleksandra

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Figas Marcin

27

Gałczyński Mateusz

 

bez zatrudnienia

28

Gapska Kamila

Strzelce Krajeński

Gągało Przemysław

29

Gasiński Marek

Koszalin

Kucharski Maciej

30

Gąsior Rafał

Myślibórz

Walkowiak Lech

31

Gąsiorowski Krzysztof

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Rutkowski Sławomir

32

Gendera Michał

Wałcz

Wołodkowicz Grzegorz

33

Gottfried Anna

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Machnio Paweł

34

Góralska-Biernacik Karina

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Działowska Dorota

35

Grabowski Marek

Goleniów

Bartłomiej Bąk

36

Grążawski Piotr

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Matoszko Dariusz

37

Grochowska Paula

Szczecinek

Tummel Małgorzata

38

Grzegolec Paweł

Koszalin

Szczepaniak Sylwia

39

Grzona Adam

 

bez zatrudnienia

40

Gudacz Beata

 

bez zatrudnienia

41

Hrycaj Tomasz

Kołobrzeg

Krzysztof Przybyłowicz

42

Iżak Jarosław

Gorzów Wielkopolski

Zalewski Piotr, Lasoń Andrzej

43

Jaszkul Kamil

Gorzów Wielkopolski

Zalewski Piotr

44

Jelski Bogdan

Kołobrzeg

Jurkiewicz Marlena

45

Jurczyk Izabela

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Działowska Dorota

46

Kaczmarek Adam

Szczecin-Centrum

Klecha Monika

47

Kaczmarek Maciej

Gorzów Wielkopolski

Król Ryszard

48

Kanclerz Milena

 

bez zatrudnienia

49

Kawecka Anna

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Jaworski Maciej

50

Kąkol Monika

Gorzów Wielkopolski

Zalewski Piotr

51

Kiedel-Krischik Agnieszka

Szczecinek

Wisłocki Krzysztof Robert

52

Kiłoczko Marcin

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Walkowiak Roman

53

Kirzynowska Monika

Słubice

Grzelewski Karol

54

Klimek Aleksandra

Szczecin-Centrum

Makarska Marzena

55

Kociemba Agnieszka

Szczecin-Centrum

Pauch Łukasz

56

Kociubińska Kalina

 

bez zatrudnienia

57

Koczorowski Paweł

Koszalin

Winnicki Marek

58

Kolasińska Ewelina

Szczecin-Centrum

Wietchy Leszek

59

Kondratowicz Kamil

Gryfice

Stuła Patrycjusz

60

Końca Magdalena

Wałcz

Wadim Gościk

61

Kopterski Karol

Koszalin

Cygert Karol

62

Kościukiewicz Żaneta

Szczecin-Centrum

Klecha Monika

63

Kość Sandra

Szczecin-Centrum

Pędziszczak Małgorzata

64

Kotowska-Adamczewska Małgorzata

Łobez

Musiałowski Krzysztof

65

Krajewska Inga

Gryfino

Krajewski Michał 

66

Krugły Magdalena

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Machnio Paweł

67

Krzynowek Krzysztof

Stargard

Kowalski Mateusz

68

Książczyk Jolanta

 

bez zatrudnienia

69

Kujawski Marcin

Sławno

Borek Marcin

70

Kul Ewa

Stargard

Kowalski Mateusz

71

Kul Łukasz

Stargard

Kowalski Mateusz

72

Kuleta Krzysztof

Stargard

Onyszkiewicz Jacek

73

Kuzioła Przemysław

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Machnio Paweł

74

Lebioda Piotr

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Walkowiak Roman

75

Lis Dorota

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Tomasz Zygmański

76

Maciejewicz Justyna 

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Brzeźniak Witold

77

Madejewska-Zamiatała Kamila

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Walkowiak Roman

78

Majsnerowski Krzysztof

Białogard

Matuszak Waldemar

79

Malczyk Agnieszka

Wałcz

Wołodkowicz Grzegorz

80

Mazur Mariusz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Załęska Agata

81

Melinger Michał

Łobez

Krzysztof Musiałowski

82

Michalak Magda

Szczecin-Centrum

Karwecka Katarzyna

83

Mingałło Maja

Gorzów Wielkopolski

Mac Artur

84

Natywa Łukasz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Figas Marcin

85

Nijaka Agnieszka

Gorzów Wielkopolski

Król Ryszard

86

Nowacka Weronika

Goleniów

Bąk Bartłomiej

87

Olejniczak Dorota

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Matoszko Dariusz

88

Olszewski Wojciech

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Machnio Paweł

89

Orziński Łukasz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Walkowiak Roman

90

Palicki Paweł

Goleniów

Nadwyczawski Marek

91

Pasek-Borkowska Karolina

Gryfice

Jacek Krzyśka

92

Pauch Błażej 

Szczecin-Centrum

Pauch Łukasz

93

Pawlak Patrycja

Gorzów Wielkopolski

Żurawski Paweł

94

Pietrak-Ogrodzińska Monika

Szczecinek

Pietrak Krystyna

95

Pietrasz Kacper

Gorzów Wielkopolski

Marek Onyszkiewicz

96

Podemska Monika

Łabez

Krzysztof Musiałowski

97

Prajsnar Artur

 

zawieszony

98

Przetacka Dagmara

Gorzów Wielkopolski

Przetacka Urszula

99

Przybyła Tomasz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Kucharska Diana

100

Ptaszyńska Iga Małgorzata

Stargard

Budaj Łukasz

101

Rucińska Katarzyna

Gryfino

Krajewski Michał

102

Sagalara Anna

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Chęciński Konrad

103

Samuel Marcin

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Artur Żurowicz

104

Sawczyn Michał

Szczecin-Centrum, Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Klecha Monika, Artur Żurowicz

105

Sikorski Michał

Szczecin-Centrum

Karwecka Katarzyna

106

Skrzymowski Roch

Łobez

Musiałowski Krzysztof

107

Starcz Damian

Wałcz

Wadim Gościk

108

Szczęśniak Adrian

Kamień Pomorski

Masojć Artur

109

Szokalski Bartosz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Tomasz Stefanowski

110

Szuder Roksana

Sulęcin

Małuszek Marcin

111

Szwichtenberg Joanna

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Walkowiak Roman

112

Szymczak Andrzej

Szczecin-Centrum

Wiktorczyk Przemysław

113

Świątek-Brzeziński Paweł

Myślibórz

Bernat Janusz

114

Trott Jakub

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Chęciński Konrad

115

Tul Natalia

Goleniów

Nadwyczawski Marek

116

Tylka-Macul Małgorzata

Goleniów

Korzeniewski Norbert

117

Wesołowski Mateusz

Białogard

Rudziński Karol

118

Węgłowski Jakub

Stargard

Kowalski Mateusz

119

Winnicka Agnieszka

Koszalin

Winnicki Marek

120

Wiszniewski Mateusz

Szczecin-Centrum

Wietchy Leszek

121

Witowski Bartosz

Gryfino

Juszczak Grzegorz

122

Wojciechowska Joanna

Goleniów

Szybalski Tomasz

123

Wojsznis Michał

Gryfice

Patrycjusz Stuła

124

Worońko-Osowska Joanna

Szczecinek

Tummel Małgorzata

125

Wójcik Marcin

Drawsko Pomorskie

Wójcik Marek

126

Zdziarska-Szokalska Monika

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Remigiusz Wasiak

127

Złotopolski Paweł

Drawsko Pomorskie

Wójcik Marek

128

Żak Emilia

Stargard

Onyszkiewicz Jacek

129

Żwirbliński Robert

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Machnio Paweł

Back to top