Rejestr asesorów

23/7/18 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Sąd Rejonowy

Komornik

1

Adamczewska Aleksandra

Gorzów Wielkopolski

Król Ryszard

2

Adamek Andrzej

Gryfino

Juszczak Grzegorz

3

Antosz Roksana

Gorzów Wielkopolski

Żurawski Paweł

4

Artyńska Justyna

Goleniów

Korzeniewski Norbert

5

Baszczyk Krzysztof

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Działowska Dorota

6

Bednarz Łukasz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Matoszko Dariusz

7

Beniak Paweł

Myślibórz

Lech Walkowiak

8

Berezowski Błażej

Szczecin-Centrum

Pędziszczak Małgorzata

9

Biełooki Tomasz

Białogard

Nizioł Mirosław

10

Binder-Osman Marta

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Chęciński Konrad

11

Binkiewicz Marcin

Szczecinek

Krzysztof Wisłocki

12

Borowiec Paweł

Międzyrzecz

Brzeźniak Radosław

13

Borys Mariusz 

Szczecinek

Wisłocki Krzysztof Robert

14

Brodziak Agnieszka

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Łaniewski Marcin

15

Bykowski Marek

Szczecinek

Pietrak Krystyna

16

Czarnuch Krzysztof

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Stefanowski Tomasz

17

Czubik Aleksandra

Drawsko Pomorskie

Kucharska Anna

18

Czuczwara Beata

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Żurowicz Artur

19

Daniel Radosław

Kołobrzeg

Burzyński Józef

20

Danieluk Krystian

Szczecinek

Pietrak Krystyna

21

Dębski Paweł

Koszalin

Winnicki Marek

22

Dogoda Mateusz

Szczecin-Centrum

Pauch Łukasz

23

Dominik Kinga

Gorzów Wielkopolski

Staszyńska Jadwiga

24

Drzewiecka Magdalena

Koszalin

Mrowiński Grzegorz

25

Dybiec-Wal Kamila

Sławno

Borek Marcin

26

Fiałko Tomasz

Białogard

Matuszak Waldemar

27

Filipowska Aleksandra

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Marcin Figas

28

Gałczyński Mateusz

 

bez zatrudnienia

29

Gapska Kamila

Strzelce Krajeński

Gągało Przemysław

30

Gasiński Marek

Koszalin

Kucharski Maciej

31

Gąsior Rafał

Myślibórz

Walkowiak Lech

32

Gendera Michał

Wałcz

Wołodkowicz Grzegorz

33

Gottfried Anna

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Machnio Paweł

34

Góralska-Biernacik Karina

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Działowska Dorota

35

Grabowska Agnieszka

Wałcz

Wołodkowicz Grzegorz

36

Grabowski Marek

Goleniów

Bartłomiej Bąk

37

Grążawski Piotr

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Matoszko Dariusz

38

Grochowska Paula

Szczecinek

Tummel Małgorzata

39

Grzegolec Paweł

Koszalin

Szczepaniak Sylwia

40

Hrycaj Tomasz

Kołobrzeg

Krzysztof Przybyłowicz

41

Iżak Jarosław

Gorzów Wielkopolski

Zalewski Piotr

42

Jaszkul Kamil

Gorzów Wielkopolski

Zalewski Piotr

43

Jelski Bogdan

Kołobrzeg

Jurkiewicz Marlena

44

Jurczyk Izabela

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Działowska Dorota

45

Kaczmarek Adam

Szczecin-Centrum

Artur Olek (odwołany)

46

Kaczmarek Maciej

Gorzów Wielkopolski

Król Ryszard

47

Kanclerz Milena

 

bez zatrudnienia

48

Karpierz Jacek

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Wróblewska Joanna

49

Kawecka Anna

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Jaworski Maciej

50

Kąkol Monika

Gorzów Wielkopolski

Zalewski Piotr

51

Kiłoczko Marcin

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Walkowiak Roman

52

Kirzynowska Monika

Słubice

Grzelewski Karol

53

Kociemba Agnieszka

Szczecin-Centrum

Pauch Łukasz

54

Kociubińska Kalina

 

bez zatrudnienia

55

Koczorowski Paweł

Koszalin

Winnicki Marek

56

Kolasińska Ewelina

Szczecin-Centrum

Wietchy Leszek

57

Kolasińska Katarzyna

Gryfino

Krajewski Michał

58

Kołodziej Maciej

Stargard

Pańszczyk Anna

59

Kondratowicz Kamil

Gryfice

Stuła Patrycjusz

60

Końca Magdalena

Wałcz

Wadim Gościk

61

Kopterski Karol

Koszalin

Cygert Karol

62

Kościukiewicz Żaneta

Szczecin-Centrum

Klecha Monika

63

Kość Sandra

Szczecin-Centrum

Pędziszczak Małgorzata

64

Kotowska-Adamczewska Małgorzata

Łobez

Musiałowski Krzysztof

65

Kozioł Justyna

Świnoujście

bez zatrudnienia

66

Krajewska Inga

Gryfino

Krajewski Michał 

67

Krugły Magdalena

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Machnio Paweł

68

Krzynowek Krzysztof

Stargard

Kowalski Mateusz

69

Książczyk Jolanta

Stargard

Budaj Łukasz

70

Kul Ewa

Stargard

Kowalski Mateusz

71

Kul Łukasz

Stargard

Kowalski Mateusz

72

Kulasiewicz Łukasz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Rutkowski Sławomir

73

Kuleta Krzysztof

Stargard

Onyszkiewicz Jacek

74

Kuzioła Przemysław

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Machnio Paweł

75

Lebioda Piotr

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Walkowiak Roman

76

Lenz Marek

Koszalin

Goździcki Włodzimierz

77

Lis Dorota

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Tomasz Zygmański

78

Łazor Marek

 

zawieszony

79

Maciejewicz Justyna 

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Brzeźniak Witold

80

Madejewska-Zamiatała Kamila

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Walkowiak Roman

81

Majewski Waldemar

Białogard

Matuszak Waldemar

82

Majsnerowski Krzysztof

Białogard

Matuszak Waldemar

83

Maślak-Piętka Magdalena

Goleniów

Bąk Bartłomiej

84

Mazur Mariusz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Załęska Agata

85

Melinger Michał

Łobez

Krzysztof Musiałowski

86

Michalak Magda

Szczecin-Centrum

Katarzyna Karwecka

87

Mingałło Maja

 

zawieszona

88

Mintus Michał

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Remigiusz Wasiak

89

Musielińska Weronika

Goleniów

Bąk Bartłomiej

90

Natywa Łukasz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Figas Marcin

91

Nijaka Agnieszka

Gorzów Wielkopolski

Król Ryszard

92

Olejniczak Dorota

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Matoszko Dariusz

93

Olszewski Wojciech

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Machnio Paweł

94

Opas Dawid

Kamień Pomorski

Chudy Katarzyna

95

Orziński Łukasz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Walkowiak Roman

96

Palicki Paweł

Goleniów

Nadwyczawski Marek

97

Pasek vel Paszkowska Karolina

Gryfice

Jacek Krzyśka

98

Pauch Błażej 

Szczecin-Centrum

Pauch Łukasz

99

Pawlak Patrycja

Gorzów Wielkopolski

Żurawski Paweł

100

Pietrak-Ogrodzińska

Szczecinek

Pietrak Krystyna

101

Pietrasz Kacper

Gorzów Wielkopolski

Marek Onyszkiewicz

102

Plucińska Kamila

 

bez zatrudnienia

103

Pomianowski Jędrzej

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Marcin Łaniewski

104

Prajsnar Artur

 

zawieszony

105

Przetacka Dagmara

Gorzów Wielkopolski

Przetacka Urszula

106

Przybyła Tomasz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Kucharska Diana

107

Przybylak Dawid

Szczecin-Centrum

Makarska Marzena

108

Ptaszyńska Iga Małgorzata

Stargard

Budaj Łukasz

109

Sagalara Anna

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Chęciński Konrad

110

Samuel Marcin

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Artur Żurowicz

111

Sawczyn Michał

Szczecin-Centrum, Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Klecha Monika, Artur Żurowicz

112

Sikorski Michał

Szczecin-Centrum

Karwecka Katarzyna

113

Skrzymowski Roch

Łobez

Musiałowski Krzysztof

114

Starcz Damian

Wałcz

Wadim Gościk

115

Szczęśniak Adrian

Kamień Pomorski

Masojć Artur

116

Szokalski Bartosz

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Tomasz Stefanowski

117

Szuder Roksana

Sulęcin

Małuszek Marcin

118

Szwichtenberg Joanna

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Walkowiak Roman

119

Szymczak Andrzej

Szczecin-Centrum

Wiktorczyk Przemysław

120

Świątek-Brzeziński Paweł

Myślibórz

Bernat Janusz

121

Tabaka Zbigniew

 

bez zatrudnienia

122

Trott Jakub

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Chęciński Konrad

123

Tul Natalia

Goleniów

Nadwyczawski Marek

124

Tylka-Macul Małgorzata

Goleniów

Korzeniewski Norbert

125

Urbel Sławomir

Gorzów Wielkopolski

Król Ryszard

126

Wesołowski Mateusz

Białogard

Makrocki Dariusz

127

Węgłowski Jakub

Stargard

Kowalski Mateusz

128

Winnicka Agnieszka

Koszalin

Winnicki Marek

129

Wiszniewski Mateusz

Szczecin-Centrum

Wietchy Leszek

130

Witowski Bartosz

Gryfino

Juszczak Grzegorz

131

Wojciechowska Joanna

Goleniów

Szybalski Tomasz

132

Wojsznis Michał

Gryfice

Patrycjusz Stuła

133

Worońko-Osowska Joanna

Szczecinek

Tummel Małgorzata

134

Wróbel Beata

Gorzów Wielkopolski

Przetacka Urszula

135

Zacharko Paweł

 

bez zatrudnienia

136

Zdziarska-Szokalska Monika

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Remigiusz Wasiak

137

Złotopolski Paweł

Drawsko Pomorskie

Wójcik Marek

138

Żak Emilia

Stargard

Onyszkiewicz Jacek

139

Żwirbliński Robert

Szczecin-Prawobrzeże i Zachód

Machnio Paweł

Rejestr aplikantów

Lp.

Imię

Nazwisko

Patron

Rok

1

Kamilla

Cygert

Karol Cygert

I

2

Łukasz

Czajka

Łukasz Pauch

II

3

Malwina

Dreszer

Patrycjusz Stuła

I

4

Kamil

Gołębiowski

Łukasz Pauch

II

5

Dawid

Gościk

Wadim Gościk

II

6

Łukasz

Graczyk

Tomasz Zygmański

II

7

Adam

Sobczyk

Grzegorz Mrowiński

II

8

Łukasz

Weber

Leszek Wietchy

I

9

Katarzyna 

Wisłocka

Krzysztof Robert Wisłocki

I

Back to top